Biznesplan lodziarni. Zacznij sezon z własnym biznesem!

Biznesplan lodziarni. Zacznij sezon z własnym biznesem!

Czujesz, że chcesz zacząć w życiu nowy rozdział? Potrzebujesz czegoś świeżego, bo już dawno dopadło Cię wypalenie zawodowe? A może szukasz dodatkowej pracy, która będzie dla Ciebie również pasją i okazją do spełnienia marzeń? Jeżeli chociaż na jedno z pytań odpowiesz twierdząco, a sprzyjająca, ciepła aura nadchodzącego lata zachęca Cię do działania, być może założenie lodziarni to pomysł właśnie dla Ciebie. Biznesplan lodziarni pomoże Ci otworzyć przyjazne miejsce, serwujące orzeźwiające lody.

Czy prowadzenie lodziarni jest właśnie dla Ciebie?

Jeżeli w życiu ważne jest dla Ciebie docenianie każdej trwającej chwili, stwarzanie ludziom możliwości do rozmów i miłego spędzenia popołudnia, możesz doskonale sprawdzić się w roli osoby prowadzącej lokalną lodziarnię. Stworzysz miejsce z duszą, które swoim przyjaznym wyglądem i sympatycznym klimatem przyciągnie klientów, a pyszne lody tradycyjnej receptury umilą klientom czas.

Jesteś osobą zorganizowaną, lubisz mieć wszystko pod kontrolą, interesuje Cię praca w gastronomii i kontakt z ludźmi? Gdy założysz lodziarnię, wszystkie te aspekty będą Cię dotyczyć. Otworzysz swój własny biznes, w którym to Ty będziesz swoim szefem. Wszystko, poczynając od wyglądu lodziarni, dostępnych w niej rodzajów i smaków deserów, zatrudnionych osób i klimatu miejsca będzie zależeć od Ciebie.

Podczas ostatnich dwóch lat, gdy trwała pandemia, ludzie musieli spędzać czas zamknięci w domach i zamawiać posiłki z dowozem. Teraz, kiedy sytuacja znacznie się poprawiła, szukają oni nowych miejsc w których mogą spotykać się ze znajomymi, próbować nowych smaków i cieszyć się życiem poza domem. Dlatego otworzenie nowej lodziarni w okolicy, która dodatkowo zapewni klientom miejsce do siedzenia i okazje do wspólnych rozmów, może być doskonałym pomysłem na biznes.

Biznesplan lodziarni – pomoc w zrobieniu pierwszych kroków

Myślisz, że otwarcie lodziarni jest pomysłem na życie właśnie dla Ciebie, ale nie wiesz, jak zacząć? Przytłacza Cię liczba niezbędnych do wypełnienia dokumentów, wzorów podań i potrzebnych pism? Skorzystaj z gotowego produktu, jakim jest przykładowy biznesplan lodziarni. Jest on już produktem wyjściowym i możesz z niego bez obaw korzystać, rozpoczynając swoją przygodę z własnym biznesem gastronomicznym.

Produkt ten zawiera przygotowany, niezwykle obszerny biznesplan, który liczy aż 27 stron. Posiada także potrzebny formularz DEMINIMIS. Jest to zbiór gotowych dokumentów, które są potrzebne przy zakładaniu lokalu serwującego lody.

Co zawiera biznesplan lodziarni?

  • wniosek, który posiada między innymi opis przedsięwzięcia, przedstawienie przedsiębiorcy, lokalizację, charakterystykę produktu i usługi, grupę odbiorców usługi, sposób rozliczenia, opis konkurencji i dostawców, plan rozwoju firmy i działania marketingowe, a także analizę finansową przedsięwzięcia razem z prognozowanym rachunkiem wyników. Wniosek zawiera także specyfikację wydatków które można ponieść w ramach dofinansowania i tych, które trzeba pokryć z własnej kieszeni.
  • formularz DEMINIMIS

Dodatkowo, masz pewność, że wnioski te zostały sporządzone z dużą dokładnością, są merytorycznie poprawne oraz formalne. Są zgodne z wytycznymi urzędu oraz z regulaminem. Korzystając z gotowego biznesplanu masz sporą szansę na pozyskanie dotacji w celu otworzenia lodziarni.

 

Dlaczego warto założyć lodziarnię korzystając z gotowego biznesplanu?

Oto kilka zalet wynikających z założenia własnego punktu gastronomicznego, gdy korzystasz z ułożonego już biznesplanu:

  • Twoja własna firma, na którą masz całkowity wpływ
  • Stworzenie miejsca z duszą, klimatem, przyjaznego klientom, według Twoich własnych upodobań
  • Prowadzisz swój biznes, jesteś sobie szefem
  • Uczysz się nowych rzeczy, zdobywasz niezbędne umiejętności z zakresu marketingu i prowadzenia punktu gastronomicznego
  • Nie musisz się martwić, czy poprawnie przygotujesz dokumenty
  • Brak obaw wynikających z pominięcia istotnych kwestii w dokumentach
  • Nie musisz wymyślać wszystkiego sam, jeżeli nie masz doświadczenia

Jeżeli czujesz, że prowadzenie lodziarni jest pracą dla Ciebie, skorzystanie z gotowego biznesplanu pomoże Ci ułatwić drogę do sukcesu.

Author: portal-firma.pl