Prowadzisz firmę, potrzebujesz samochodu? Możesz wziąć go w leasing z obsługą serwisową. Auto Opel Corsa

Leasing samochodów, jeśli wybierze się określoną metodę może być korzystny dla przedsiębiorcy. Korzystną metodą będzie leasing operacyjny, gdyż większość kosztów związanych z użytkowaniem samochodu, przedsiębiorca będzie mógł wpisać w koszty uzyskania przychodu. Do kosztów zaliczy zatem raty kapitałowe wraz z odsetkami, a także opłaty za naprawę samochodu, myjnię, czy paliwo. Zaletą leasingu finansowego jest możliwość odliczenia od kosztów 50% podatku VAT jeśli samochód użytkowany jest w celach prowadzenia działalności i w celach prywatnych lub pełnej jego wartości, jeśli wykorzystywany jest tylko do prowadzenia działalności. Przedsiębiorca biorący samochód w leasing finansowy ma prawo do wliczenia go do ewidencji środków trwałych, czego nie może zrobić biorący samochód w leasing operacyjny.

 

Opel corsa leasing to leasing z obsługą serwisową. Zapewnia wykorzystanie tarczy podatkowej, czyli wliczenie rat leasingu w koszty uzyskania przychodu.
W ramach umowy przedsiębiorca otrzymuje zarejestrowane i ubezpieczone auto w leasingu. Warszawa opel corsa leasing- najlepsze warunki leasingu na rynku. Leasing rozłożony nawet na 84 miesiące. Warto skorzystać z oferty.

Prowadząc też firmę z dużą ilością aut, warto pamiętać o sprawdzonej hurtowni paliw, która dostarczy bezpośrednio paliwo na bazę firmy oraz udostępni odpowiednie certyfikowane zbiorniki.

Author: portal-firma.pl