Liu Jo – ekskluzywna odzież dla miłośników stylu

Liu Jo to wyjątkowa marka modowa. Jest jednocześnie odważna, nowoczesna i zmysłowa. Każda kolejna kolekcja podkreśla naturalne piękno kobiety. Marka Liu Jo powstała we włoskim mieście Capri (prowincja Modena) w 1995 roku. i mimo że jest marką mega kobiecą, założyło ją dwóch braci: Marco i Vannis Marchi. Jej nazwa powstała natomiast ze zlepku zdrobnienia imienia dziewczyny Marco (Liu) oraz przydomku, który mu nadała (Jo).

Początkowo Liu Jo bazowała na denimie i choć szlagowym produktem wciąż pozostały jeansy typu „bottom up”, to oferta marki znacznie ewoluowała i rozwinęła się. Poza jeansem dostępne są bowiem także inne tkaniny, a także wysokiej jakości buty, zmysłowe perfumy, a nawet elegancka biżuteria. Produkty marki dostępne są już w ponad 48 krajach, a w ich kampanii reklamowych brały udział znane celebrytki, między innymi Kate Moss.

Produkty marki Liu Jo dzielą się na cztery specjalne linie, których nazwy odpowiadają kolorom. Linia Black Label to idealna propozycja dla nowoczesnych kobiet sukcesu. Ubrania dostępne w tej linii – półformalne sukienki i eleganckie okrycia wierzchnie doskonale uzupełnią garderobę każdej businesswoman. White Label wyróżnia się natomiast praktycznymi fasonami minimalistycznych stylizacji basic.

Za to Blue Denim to linia, w której prym wiedzie denim i wykorzystywana jest technologia bi-stretchu, dzięki której jeansy idealnie dopasowują się do danej sylwetki. Ostatnia linia Liu Jo to Gold Label, w której znajdują się najdroższe i najbardziej eleganckie propozycje, na przykład wystawne i bogato zdobione suknie koktajlowe i balowe.

Liu Jo to moda przeznaczona dla kobiet dynamicznych, które wiedzą, co chcą i śmiało idą to zdobywać. Ubrania i inne produkty marki pasują na każdy dzień, niezależnie od okazji. Liu Jo wyróżnia szyk oraz wszechstronność. Kobiety czują się w jej produktach pewne siebie, kobiece i profesjonalne. Oferta marki dostępna jest także w Polsce, a współpraca w Liu Jo jest możliwa za pośrednictwem GPoland.

Author: portal-firma.pl